Select Page

Ewa Stro

Stro, a właściwie Ewa Stróżyńska, z wykształcenia Manager Kreatywny, Projektantka Usług i Doświadczeń.

Pochodzi z rodziny artystów plastyków – malarzy i rzeźbiarzy, czemu zawdzięcza swoje poczucie barw i przestrzeni. Pierwszy zapach terpentyny czuła już jako niemowlę, w tym samym czasie uczestnicząc ze swoją Mamą w zajęciach z historii sztuki, czy plenerach malarskich, co dodatkowo zaszczepiło w niej miłość do sztuki.

____________

W życiu i pracy kieruje się zasadą ciągłego doskonalenia, stale rozwijając umiejętności i pasje.

Choć kocha współczesny minimalizm, preferuje eklektyzm w obszarze możliwości gromadzenia doświadczeń.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim ideą Human-Centred Design łącząc ją z filozofią Wschodu – ZEN, która zakłada m.in. że świat widzi siebie najlepiej, gdy człowiek nie kieruje się swoimi uprzedzeniami.

Na co dzień fotografka i projektantka stron internetowych, organizatorka warsztatów łączących Malowanie intuicyjne z medytacją i arteterapią [link do warsztatów].

Autorka książki Medytacja – kompendium wiedzy dla początkujących [link do książki] oraz twórczyni profilu The Mind Services – poświeconemu popularyzacji sztuki medytacji i technik self-care dla zdrowej głowy [link do profilu].

Swoją wiedzę i doświadczenie zbierała w takich miastach jak Londyn, Kopenhaga, czy Oksford – gdzie mieszkała i uczyła się od najlepszych, w Polsce związana jest z Poznaniem i Wrocławiem, choć obecnie mieszka i tworzy na Śląsku.

 

Ewa Stro